TV program
Filmovi
Sportski • TV program • 19. 05. 2024.
-
Eurosport UK - nedjelja
06:00 British Speedway Highlights, Round 2 Highlights
07:00 Mountain Bike World Cup, Finale Ligure Review
07:30 Cycling: Tour of Burgos, Stage 3
08:30 Cycling: Giro d'Italia, Stage 14 Highlights
09:30 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 14
10:00 Cycling: Giro d'Italia, Stage 15
17:45 Cycling: Tour of Burgos, Stage 4
18:45 Cycling: Tour of Flanders, 2024 Women's Race
19:00 Mountain Bike World Cup, Bielsko-Biala Women's Downhill
20:00 Mountain Bike World Cup, Bielsko-Biala Men's Downhill
21:00 Cycling: Giro d'Italia, Stage 15 Highlights
22:00 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 15
22:30 Mountain Bike World Cup, Bielsko-Biala Women's Downhill
23:30 Mountain Bike World Cup, Bielsko-Biala Men's Downhill
00:30 Cycling: Giro d'Italia, Stage 15 Highlights
01:30 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 15
02:00 Cycling: Tour of Burgos, Stage 4
03:00 Cycling: Giro d'Italia, Stage 15 Highlights
04:00 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 15
04:30 Climbing: World Cup, Keqiao Women's Boulder Final
05:30 Climbing: World Cup, Keqiao Men's Boulder Final
-
Arena Sport 1 HR - nedjelja
07:00 EHF Liga prvaka: Magdeburg - Kielce, rukomet
08:30 PL STORIES, emisija, serija
09:00 Crash
09:30 KOREJSKA LIGA: GANGWON - ULSAN, nogomet
11:30 MI ŽIVIMO ZA NOGOMET, emisija, serija
12:00 MI ŽIVIMO ZA NOGOMET, emisija, serija
12:30 POLJSKA LIGA: CRACOVIA - RAKOW, nogomet
14:30 NAJAVA PREMIER LIGE, emisija, sport
15:00 TALIJANSKA LIGA: MONZA - FROSINONE, nogomet
17:00 PREMIER LEAGUE: MANCHESTER CITY - WEST HAM, nogomet
19:00 NBA LIGA: DALLAS - OKLAHOMA G6, košarka
20:30 ABA LIGA: PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA G3, košarka
23:00 WRC PORTUGAL: COMPLETE HL, automobilizam
00:00 PREMIER LEAGUE: ARSENAL - EVERTON, nogomet
02:00 NBA LIGA: DENVER - MINNESOTA G7, košarka
04:30 SHORTLIST, emisija, serija
05:00 LIGA PRVAKA: PSG - BORUSSIA DORTMUND, nogomet
-
Eurosport 2 UK - nedjelja
06:00 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 14
06:30 Tennis: Roland-Garros, 2020 Men's Final
08:30 Australian Superbikes, Queensland
09:25 Speedway Grand Prix, Landshut Highlights
10:20 Bennetts British Superbikes, Donington Park Day 1 Highlights
11:15 One-make racing: Live Porsche Supercup, Emilia Romagna
12:30 World Superbikes, Netherlands Superbike Race 2
12:45 Mountain Bike World Cup, Bielsko-Biala Women's Downhill
14:00 Bennetts British Superbikes, Donington Park Day 2
19:00 Olympic Basketball 3x3 Qualifiers: Debrecen
22:00 Bennetts British Superbikes, Donington Park Day 2 Highlights
23:00 One-make racing: Porsche Supercup, Emilia Romagna
00:00 Speedway Grand Prix, Landshut Highlights
01:00 Bennetts British Superbikes, Donington Park Day 2 Highlights
02:00 One-make racing: Porsche Supercup, Emilia Romagna
03:00 Tennis: Roland-Garros, 2017 Men's Final
05:00 Cycling: Giro d'Italia, Stage 15 Highlights
06:00 Cycling: Giro d'Italia: The Breakaway, Stage 15
-
Arena Sport 2 HR - nedjelja
07:00 EUROPALIGA: SAŽETAK POLUFINALA, nogomet
08:00 WORLD ATHLETICS CONTINENTAL GOLD TOUR: TOKYO, atletika
10:00 WRC PORTUGAL: COMPLETE HL, automobilizam
11:00 RUSKA PREMIJER LIGA: URAL - ORENBURG, nogomet
13:15 RUSKA PREMIJER LIGA: SPARTAK MOSKVA - RUBIN, nogomet
15:15 NBA LIGA: DALLAS - OKLAHOMA G6, košarka
17:00 PREMIER LEAGUE: LIVERPOOL - WOLVES, nogomet
19:00 ŠPANJOLSKA LIGA: VALENCIA - GIRONA, nogomet
21:00 FRANCUSKA LIGA: MONACO - NANTES, nogomet
23:00 NHL: PLAYOFF, hokej na ledu
02:00 (NE)USPHEH PRVAKA, emisija, serija
03:00 Regionalna liga: Crvena zvezda - Jadran HN, vaterpolo
05:00 CEV LIGA PRVAKA ŽENE: ZIRAAT BANKASI - JASTRZEBSKI, odbojka
-
Arena Sport 3 HR - nedjelja
07:00 TALIJANSKA LIGA: TORINO - MILAN, nogomet
09:00 SHORTLIST 88, emisija, serija
09:30 SHORTLIST 89, emisija, serija
10:00 RUSKA PREMIJER LIGA: LOKOMOTIV MOSKVA - FAKEL, nogomet
12:00 ARGENTINSKA LIGA: RIVER PLATE - BELGRANO, nogomet
14:00 LEAGUE 2: PLAYOFF FINAL CRAWLEY - CREWE, nogomet
16:00 PREMIER LEAGUE: PREGLED KOLA, nogomet
17:00 PREMIER LEAGUE: ARSENAL - EVERTON, nogomet
19:00 ŠPANJOLSKA LIGA: VILLAREAL - REAL MADRID, nogomet
21:00 FRANCUSKA LIGA: METZ - PSG, nogomet
23:00 ŠPANJOLSKA LIGA: BARCELONA - RAYO VALLECANO, nogomet
01:00 ARGENTINSKA LIGA: CENTRAL CORDOBA - BOCA JUNIORS, nogomet
03:00 FRANCUSKA LIGA: METZ - PSG, nogomet
05:00 PREMIER LEAGUE: MANCHESTER CITY - WEST HAM, nogomet
-
Eurosport 1 DE - nedjelja
08:29 BMX: WM in Rock Hill, Racing
09:25 Radsport: Giro d'Italia, 14. Etappe der Männer
10:10 Radsport: Giro d'Italia, 15. Etappe der Männer
17:15 Radsport: Velo Club, Die Radsport-Show
17:45 Radsport: Vuelta a Burgos, 4. Etappe der Frauen
18:45 Olympische Spiele: The Power of the Olympics, Magazin
19:00 3x3 Basketball: Olympia-Qualifikation, Tag 4
22:00 Judo: WM in Abu Dhabi, Tag 1
23:00 Radsport: Giro d'Italia, 15. Etappe der Männer
00:00 Snooker: Masters, Finale
01:30 Misc.: Sendepause
03:00 Misc.: Sendepause
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-